PREVÁDZKA HOBiO

NAVŠTÍVTE NAŠU PREDAJŇU
V EPERIA SHOPPING MALL

Arm. gen. Svobodu 25,
080 01 Prešov-Sekčov

POTREBUJETE PORADIŤ?

Často kladené otázky

Ako mám nové rastlinné terárium bezpečne prepraviť domov?

Rastlinné teráriá dostanete u nás zabalené. Tie menšie v darčekovej taške, tie väčšie v kartónovej škatuli. Teráriá môžete prevážať ľubovoľne, avšak dávajte si pozor v zime a počas chladnejších mesiacov. Rastlinné teráriá nikdy nenechávajte v aute alebo v chladných priestoroch pod 15 stupňov Celzia.

Ako vyzerá starostlivosť o rastlinnú biosféru?

Starostlivosť o rastlinnú biosféru nie je nijako náročná. Biosféry sú kytice, ktoré vydržia aj tým, ktorí nemajú žiadne skúsenosti so starostlivosťou o izbové rastliny. Klasické rastlinné biosféry stačí polievať raz za dva, tri týždňe. Viac sa dočítate v časti venovanej Starostlivosti

Aké typy rastlinných biosfér si u vás môžem kúpiť?

V našej ponuke v kiosku v nákupnom centre Eperia v Prešove nájdete klasické zatvorené biosféry, biosféry s kaktusom aj otvorené rastlinné teráriá. Celý náš sortiment si môžete prezrieť v časti Produkty a naživo ho prísť obdivovať k nám do predajne.

Aké sú možnosti reklamácie a vrátenia tovaru?

V našom reklamačnom poriadku nájdete odporúčaný postup a kroky, ako postupovať. Ak by ste mali otázky, neváhajte nás kontaktovať a tiež nám, prosím, pripojte aj fotku či video reklamovaného produktu. 

Môžem si objednať viac rastlinných terárií ako reklamný darček pre klientov? Viete mi ich doručiť?

Nakoľko v kisoku máme len limitovaný počet terárií, odporúčame ozvať sa nám telefonicky, alebo e-mailom.

Podľa vášho dopytu vám vieme vyskladniť niektoré modely do 24 hodín, nakoľko ich máme aj tu v sklade v Prešove, ktorý máme pri sídlisku Šváby. Ak by dané modely neboli skladom, vieme vám ich objednať a dodať do 7-14 dní.

Kde nájdem kiosk HOBiO v obchodnom centre EPERIA?

Náš kiosk HOBiO nájdete na prízemí pri potravinách Fresh. V blízkosti kiosku s pečivom Minit. Poblízko sú aj prevádzky ako Telekom, O2 aj Tchibo. 

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ

KONTAKT

telefón: 0907 289 925

e-mail: prevadzka@hobio.sk

KONTAKTNÝ FORMULÁR